Simonds - Pilové pásy na kov / Bimetaly [www.simonds.cz]

Simonds - Pilové pásy na kov / Bimetaly [www.simonds.cz]

Vysoká kvalita a tradice pilových pásů Simonds spolu s našimi perfektními svary Vám dávají jistotu nejlepšího výběru.

Historie firmy Dudr

řezNaše firma působí na trhu od roku 1992. Během svého vývoje jsme se setkali s mnoha značkami pilových pásů. Nyní spolupracujeme s firmou Simonds International, protože se snažíme svým zákazníkům nabídnout jen ty nejkvalitnější výrobky. Naše technologie v oblasti výroby pilových pásů se neustále zdokonaluje, stejně jako zkušenosti z tohoto oboru. Nyní jsme schopni pokrýt veškeré požadavky na pilový pás až do šíře 80 mm a na různé druhy řezání. Našim zákazníkům také poskytujeme servis, záruku na svar i na materiál.


Historie firmy Simonds Internationalpán1

175 letSimonds je nejstarší firmou v severní Americe zabývající se výrobou pilových pásů. O kvalitě svých výrobků přesvědčuje již více než 175 let od roku 1832, kdy byla založena. Simonds International razí heslo :„Profesionální ostří" . Proto jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu výroby, které dokazuje od roku 1993 např. certifikát jakosti ISO9001: 2000. Jejich cílem je nejen vyroba kvalitních produktů, ale také kvalitní servis a poradenská činnost. I přes zvyšující se kvalitu je brán ohled na spotřebitele a také tedy na přijatelnou cenu. Simonds International má na celém světě statisíce čtverečních metrů výrobních prostor. Závody vyrábějí široký sortiment špičkových nástrojů určených k učinnému a efektivnímu řezu kovu, dřeva, papíru a plastu.

sídlo

 

 

Chcete od nás dostávat aktuální informace o produktech a ceníky? Přihlašte se k odběru:

 

Prostor pro vaše námitky:

 

Prodáváme také truhlářské pilové pásy a pásy na maso.


Novinky

20.09.2016
Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali, že jsme naši provozovnu přestěhovali z areálu Svitu do nových prostor do Tlumačova. Veškeré ostatní kontakty zůstávají beze změny včetně fakturačních údajů. Těšíme se na Vás v nových prostorách.

Simonds pilové pásy – Dudr Company s.r.o., areál u přejezdu na Machovou, 763 62 Tlumačov
e-mail: info@simonds.cz, telefon: (+420) 777 992 120
Code by PCHweb